Головна Економіка Бюджет Волині-2024: стартував процес формування

Бюджет Волині-2024: стартував процес формування

525

Днями в області стартували бюджетні слухання, які триватимуть до 1 грудня 2023 року. По завершенню – матимемо проєкт обласного кошторису на наступний рік який, за словами головного фінансиста області Ігоря Никитюка, має бути прийнятий до 25 грудня.

Формування обласного кошторису – довготривалий та клопіткий процес, до якого залучені депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники бюджетних коштів, керівники установ та організацій, фінансування яких здійснюється з обласного бюджету.

«9 листопада був прийнятий Державний бюджет на 2024 рік. Відповідно, департаментом фінансів облдержадміністрації були доведенні граничні показники фінансування на наступний рік головним розпорядникам бюджетних коштів, – пояснює директор департаменту фінансів. – Згідно з законодавством усі бюджети, в тому числі й обласний, мають бути затвердженні до 25 грудня».

Слід зазначити, що обговорення обласного бюджету на наступний рік проводяться, як з головними розпорядниками, так і одержувачами коштів.

Відтак уже було заслухано керівників департаменту соціальної та ветеранської політики, служби у справах дітей та департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Такі бюджетні зустрічі триватимуть до 1 грудня.

«Насамперед це робиться для того, щоб орієнтуватися на захищені статті та знати про проблемні питання, які будемо вирішувати у 2024 році», – розповів директор департаменту фінансів.