Головна Економіка Бюджетна комісія Володимира погодила головний фінансовий документ громади на 2023 рік

Бюджетна комісія Володимира погодила головний фінансовий документ громади на 2023 рік

980

14 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, на порядок денний якого було винесено 11 питань. Найголовніший проєкт рішення, який обговорили та погодили до розгляду сесії депутати Наталія Василець, Андрій Принда, Сергій Коба, Микола Савельєв та Олег Тимосевич, стосувався бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2023 рік.

Начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька ознайомила членів депутатської комісії з основними показниками проєкту бюджету на 2023 рік. Розмір загальних доходів, які передбачаються у наступному році, складає 654, 8 млн гривень, з них 648, 2 млн – це власні доходи загального фонду, а 6,6 млн – власні доходи спеціального фонду. Найбільша частка доходів  припадає на податок та збір на доходи фізичних осіб, що складає 87 відсотків у структурі дохідної частини загального фонду бюджету.

Щодо бюджетних видатків, то передбачається, що у наступному році їхній обсяг сягне 649,4 мільйона гривень. Майже половину з них становить реверсна дотація, яку згідно з чинним законодавством місцевий бюджет поверне державному. У 2023 році розмір реверсної дотації нашої громади зросте у порівнянні з минулим роком у 16 разів і становитиме 305,7 мільйона гривень.

Під час засідання комісії її члени детально розглянули статті видатків, які передбачені у проєкті бюджету, зробили деякі зауваження та внесли зміни, погодивши у підсумку його винесення на позачергову сесію міської ради.

Окрім цього, бюджетна комісія підтримала затвердження програми надання матеріальної допомоги для придбання житла учасникам бойових дій, внесення змін до програми безпеки дорожнього руху та безпеки громадян, погодження інвестиційної програми КП “Володимиртепло”, внесення змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку громади на 2023-2025 роки, затвердження нової редакції положення про конкурс на відзначення премією Володимирської міської ради “Успішний педагог” та утримались під час голосування за проєкт рішення, який передбачає відмову у перейменуванні вулиці Стемковського у селі Заріччя.