Головна Економіка Для Волині у Мінрегіоні попередньо погодили пропозиції розподілу залишку субвенції на розвиток...

Для Волині у Мінрегіоні попередньо погодили пропозиції розподілу залишку субвенції на розвиток сільської медицини

2796

У Мінрегіоні під головуванням міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак сьогодні, 25 жовтня 2019 року, відбулось засідання Комісії з розгляду переліку проектів та заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Зокрема мова йшла лише про кошти нерозподіленого залишку субвенції.

Участь у роботі засідання взяв заступник голови Волинської облдержадміністрації Валентин Цьось, адже розглядали питання реалізації проектів та пропозицій від 22 обласних державних адміністрацій (за виключенням Луганської та Рівненської) щодо внесення зміни до проектів та заходів, що фінансуються за рахунок субвенції.

Так, як повідомив Валентин Іванович, за результатами роботи Комісії для Волинської області схвалено пропозиції щодо купівлі 41 автомобіля для існуючої мережі амбулаторій ЗПСМ. Окрім цього, попередньо погоджено закупівлю телемедичного обладнання для 108-ми амбулаторій, а також 22 проекти на ремонт та реконструкцію діючих лікувальних установ у сільській місцевості.

Загалом, в області залишилося 84 млн грн нерозподіленої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Так, з них 20 млн 500 тис. грн планують використати на закупівлю автомобілів, 10 млн 692 тис. грн на придбання телемедичного обладнання для 108-ми амбулаторій, а на капітальний ремонт та реконструкцію 22 об’єктів попередньо погодили суму 46 млн 320 тис. грн.

Пропозиції на решту нерозподіленого залишку субвенції розглянуть у листопаді поточного року.

Нагадаємо, що загалом субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, для Волині становила 227 млн 367 тис. грн. З цих коштів в області вже погоджено та триває будівництво 21 амбулаторії ЗПСМ на суму 132 млн 860 тис. грн, а також куплено автомобілів на суму 10 млн 500 тис. грн.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.