Головна Економіка До показників обласного бюджету Волинської області вноситимуться зміни

До показників обласного бюджету Волинської області вноситимуться зміни

3641

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Депутати рекомендували голові ОДА підписати розпорядження  Про перерозподіл міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету на 2019 рік. Йдеться про технічні поправки та уточнення до міжбюджетних трансфертів, які були визначені рішенням обласної ради Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня 2018 року № 22/13 „Про обласний бюджет на 2019 рік”.

Крім того,  депутати рекомендували голові ОДА підписати розпорядження, яким буде затверджено розподіл субвенції на природоохоронні заходи, що плануються в 2019 році.

Нагадаємо, вчора на засіданні постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів. Депутати погодили розподіл природоохоронних заходів у 2019 році, який запропонувало управління екології та природних ресурсів ОДА. Здебільшого йдеться про перелік заходів, на які виділятимуться кошти обласного бюджету у співфінансуванні з місцевими бюджетами. Сума коштів обласного бюджету – 3 млн 138 тис. грн. Крім цього, в рамках заходів передбачено 800 тис. грн управлінню екології на розроблення проекту Регіонального плану управління відходами до 2030 року. Також передбачено майже 2 млн грн депаратаменту регіонального розвитку та ЖКГ на реконструкцію селищного водозабору смт Люблинець Ковельського району. Загальна сума коштів обласного бюджету, яку планують потратити на природоохоронні заходи в 2019 році – 5 млн  922 тис. грн.

Заступник голови комісії Михайло Імберовський поцікавився, чи планується виділення коштів на ремонт гідротехнічної споруди, який може вирішити проблеми обміління озера Світязь. Начальник  управління екології та природних ресурсів ОДА Дмитро Новохатський пояснив, що для початку потрібно виділити  кошти  на проектно-кошторисну документацію   в сумі 50 тис. грн.  Для цього потрібно внести зміни до  Регіональної екологічної програми “Екологія 2016 – 2020”.

Кошти виділятимуться на умовах співфінансування 50% від загальної суми з обласного та стільки ж з місцевого бюджетів.