Головна Економіка В Луцьку відбудеться Всеукраїнський з’їзд Товариства лісівників України

В Луцьку відбудеться Всеукраїнський з’їзд Товариства лісівників України

11932

Сьогодні у Волинському академічному обласному театрі імені Тараса Шевченка Волинським обласним управління лісового та мисливського господарства планується проведення IV Всеукраїнського З’їзду Товариства лісівників України з розміщенням презентаційно-виставкових майданчиків на Театральному майдані м. Луцька.

На заходи запрошений Президент України Петро Порошенко, якому згідно ст. 5 Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб» забезпечується безпека в місцях його постійного і тимчасового перебування шляхом здійснення державної охорони.

Відповідно до ст. 18 зазначеного Закону військовослужбовці Управління державної охорони України спільно з відповідальними підрозділами Національної  поліції мають право тимчасово обмежувати або забороняти під час здійснення охоронних заходів рух транспортних засобів та пішоходів на вулицях і дорогах під час проїзду автомобільним транспортом Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, а також глав іноземних держав, парламентів і урядів, керівників міжнародних міжурядових та іноземних делегацій, які перебувають в Україні з офіційним візитом, не допускати громадян на окремі ділянки місцевості та об’єкти, вимагати від них залишатися на конкретних місцях або залишити їх.

Проведення таких заходів не суперечить ст. 33 Конституції України.

Поліція Волині просить жителів та гостей Луцька з розумінням віднестися до проведення зазначених заходів.

Сектор комунікації поліції Волинської області