Головна Економіка Футбол

Футбол

3660

Чемпіонат Волині (перша ліга). 6 тур. «Світязь» (Шацьк) – «Будівельник» (Маневичі) – 1:1 (Ігор Борсук, 71 хв., з пенальті). Шачанам довелося відіграватися по ходу поєдинку. Взагалі наша команда провела два різних тайми за змістом гри – неякісний перший і дещо конструктивний другий. Кінець матчу міг принести перемогу як одній, так і іншій команді. Як бачимо, «Світязь» не зміг обігнати свого суперника в турнірній таблиці, залишившись на третій позиції. Сьогодні, 12 жовтня, шачани проведуть свій останній поєдинок першого кола чемпіонату в гостях з копачівським «Торпедо», у якого перше місце в таблиці. Різниця між командами складає всього чотири очки. В цьому турі «Торпедо» зазнало першої поразки в чемпіонаті, утім, дуже відчутної та болючої – 1:5 від любомльського «Рубежу».

ДЮФЛ Волині (перша ліга). 3 тур. ДЮСШ (Шацьк) – ДЮСШ (Любомль) – 0:5. На цьому завершилися осінні поєдинки турніру. Друге коло розпочнеться наприкінці квітня наступного року. На зимову перерву юні шачани йдуть без залікових очок – три поразки у трьох турах.

«Сільмаг кубок». 4 жовтня відбувся «фінал чотирьох» турніру футболістів-школярів, започаткований підприємцем Василем Печуком, який постійно підтримує наших спортсменів на змаганнях районного та обласного рівнів. «Сільмаг кубок» був проведений вже втретє. Після зональних змагань по групах до Шацька в цей день приїхали їхні переможці – команди Піщі, Світязя, Положева, а також Шацька. Вигравши всі свої поєдинки (у Положева з рахунком 8:0, Світязя – 3:1, Піщі – 4:3), перше місце посіли футболісти з районного центру. Друга сходинка у Світязя, третя – у Піщі. По закінченню ігор Василь Печук разом з начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шацької РДА Сергієм Стадніком вручили призерам грамоти та грошові призи, а переможцю ще й перехідний красень-кубок (на фото).

Віктор ГРИЦЮК.