Головна Економіка I працюють, і відпочивають, і у змаганнях участь беруть

I працюють, і відпочивають, і у змаганнях участь беруть

3390

Працівники Шацького молокозаводу довели, що вміють не лише робити смачнюче масло, але й те, що вони – хороші спортсмени

«Спортивне свято – корпоративний дух!» – під таким гаслом було проведено спартакіаду корпорацією інвестиційних проектів «Волвест груп». Напередодні Дня працівника торгівлі десять команд-учасниць з’їхалися до Луцька, щоб позмагатися та разом відпочити. Перетягування канату, пляжний волейбол, міні-футбол, бадмінтон, більярд, дартс, стрільба, армреслінг і навіть риболовля – в цих та інших видах спорту змагалися команди від підприємств, які входять до корпорації-організатора. До слова, це уже десята, ювілейна спартакіада, яка пройшла в спорткомплексі «Адреналін Сіті».

Команда з Шацька, а це працівники ТзОВ «Шацький молокозавод», взяли участь в семи з дев’ятнадцяти видах змагань. Додому наші учасники та вболівальники їхали з трьома медалями. Перше місце виборов Сергій Цекот у змаганні зі стрільби; він же зайняв третє місце у змаганні з дартсу. А Микола Матеїч завоював друге місце з армреслінгу. Також наша команда стала володарем заохочувального кубку «За волю до перемоги».

Як розповів директор молокозаводу Михайло Поліщук, після спартакіади учасники та вболівальники розважалися на картингу, завітали на фільм в 5D-форматі, а також відвідали Музей технічного прогресу, який днями відчинив двері для відвідувачів.

Що ж, вітаємо переможців і бажаємо нових успіхів!

Ірина ХВИСЮЧИК.