Головна Економіка Як вибирати тури для дітей з батьками

Як вибирати тури для дітей з батьками

3606

Всією сім'єю на відпочинок! Сучасне життя така, що вільний час стало розкішшю. День розписаний по хвилинах не тільки у дорослих, але у дітей. У цьому шаленому ритмі втрачається найголовніше — фортеця сімейних уз, кожен член сім'ї існує окремо і рухається по своїй орбіті… Як не втратити в суєті найцінніше — взаєморозуміння з дітьми? Ніщо не об'єднує краще, ніж спільний відпочинок та спільно пережиті приємні емоції! Тому в кожній родині має стати доброю традицією відпочивати всім разом. І нехай питання: Куди поїхати на відпочинок з дітьми? — замінить питання: Куди відправити дітей, щоб відпочити?

Дитячі тури — Скажіть ні, нудьзі!

Варто лише раз вибрати дитячий тур… І ви забудете про дорослих, настільки сімейні подорожі веселі і захоплюючі! В останні роки індустрія розваг для дітей стрімко розвивається. В Європі, у великих і маленьких містах, неймовірна кількість дитячих парків, атракціонів, аквапарків, де батьки разом з дітьми можуть чудово провести час. Автобусні тури від Ukrbustour забезпечать вам незабутні і щасливі моменти, які неодмінно увійдуть в сімейну історію і обов'язково залишать яскравий слід у дитячій пам'яті. І вашого теж! Діти не люблять одноманітності, їм по душі зміна декорацій і веселі пригоди. Для них спеціально створені тури по дитячих парках, де вони зустрінуться з уже знайомими казковими героями, освоять нові атракціони, від душі повеселяться і пограють з умілими заводієм-аніматорами. Батьки в цей час не будуть нудьгувати, вони поділять зі своїми діточками хвилини радості чи ознайомляться з унікальними місцевими пам'ятками.

Фахівці компанії Ukrbustour допоможуть підібрати незабутній дитячий тур по парках розваг і атракціонів в Європі, куди увійдуть знамениті Діснейленд, Астерікс, Аквабульвар. Пам'ятаєте, як ви самі колись мріяли побувати в Діснейленді? Це мрію і сьогодні плекають всі діти світу. Це дивовижна казкова країна, де можна зустріти справжніх піратів, героїв Дикого Заходу, ожилих героїв мультфільмів і романів Жуля Верна. Щоб побачити, як світяться від щастя очі діточок, їм обов'язково треба подарувати можливість зануритися в чарівну атмосферу свята в цьому грандіозному парку.

Розважальні дитячі тури в Європу відмінно підійдуть в якості подарунка на день народження дитини. Він повернеться додому повним вражень і буде захлинаючись розповідати своїм друзям, як приємно тримати за руку справжнього Міккі Мауса, що пірати зовсім не страшні, а прогулянка на панцирі черепахи — неймовірна пригода. Батькам теж буде, що згадати, в дитячих парках передбачили атракціони для дорослих, тому вражень буде не менше.

Не менш цікаві й дитячі екскурсійні тури або оренда автобуса, що дозволить повністю насолодитися моментом подорожі. Вони створені для того, щоб діти подорожували разом зі своїми батьками, пізнавали світ, бачили, скільки цікавого і незвичайного є в інших країнах. Це прекрасна можливість розширити кругозір, познайомитися з іншими культурами та звичаями, побачити наскільки багата природа і як вона щедра на фарби. Тури можна підібрати для тіткою будь-якого віку. Тури в Європу з дітьми можуть бути одночасно пізнавальними та розважальними. Цікаві для відвідувань у Франції унікальний історичний парк Puy du Fou, парк задоволень Валиби, Музей іграшок Пуассі… все не перелічити. Кожне місце для розваг варто особливої уваги – там можна провести не один день, щоб встигнути все побачити своїми очима, освоїти незвичні атракціони, перепробувати всі ігри. Але найбільш незвичайною пригодою буде тур по розважальних парках. Це стане справжнім марафоном задоволень, який неможливо порівняти ні з чим іншим!

Казкові тури в Скандинавію

Скандинавія — земля казок, міфів, легенд. Багато скандинави свято вірять, що тролі і гноми таємно живуть у світі людей і їх навіть можна побачити! Дітям буде цікаво познайомитися з дивовижними північними героями, потрапити в чарівну атмосферу, яка панує в скандинавських країнах. Ukrbustour пропонує незвичайні дитячі тури по Скандинавії. Один з них — захоплююча подорож, яке починається в Копенгагені, де чекають приємні сюрпризи дітей і дорослих у вигляді захоплюючих атракціонів, незвичайних каруселей, найкрасивіших паркових зон. У наступному пункті подорожі — Гетеборзі діти будуть у захваті від водних диковиное, не залишать місце для нудьги і розважальні програми. У Норчепінгу ковбої та індіанці складуть дітям компанію у веселих іграх. Подорож закінчиться в Стокгольмі, де туристів чекає зустріч з улюбленими герої Малюк і Карлсон, Пеппі Довга панчоха.

Тури в Скандинавію для дітей від Ukrbustour — це завжди захоплююче пригода, в якому враховані одночасно інтереси і дітей і батьків. Відвідування знаменитого Леголенду в Данії змусить забути про все на світі. Це цілий світ, де реальність перетворюється в казку, якої немає кінця, ожилих казкових героїв і замків, зібраних з лего. Заряду отриманих емоцій від подорожі в казковий світ вистачить надовго.

Спільний відпочинок у Скандинавії з дітьми дозволить не тільки приємно провести час всією сім'єю, але і по-справжньому потоваришувати з дітьми, зміцнити сімейні узи. Час дитинства швидкоплинно, і батькам треба поспішати, щоб дати своїм дітям найкраще. Пережиті в ці роки яскраві емоції не зникнуть безслідно. Вони немов за помахом чарівної палички стануть тим безцінним запасом, який буде надихати і підтримувати протягом усього життя!