Головна Економіка Карантинні заходи: підприємці не сплачуватимуть оренду за користування комунальним майном

Карантинні заходи: підприємці не сплачуватимуть оренду за користування комунальним майном

2408

Підприємці, які користуються комунальним майном і змушені обмежити роботу на час карантинних заходів у Володимирі-Волинському, не сплачуватимуть оренду.

Таке рішення прийняли депутати під час позачергової сесії 18 березня.

Депутати, зокрема, вирішили звільнити суб’єктів господарювання від орендної плати та сплати комунальних послуг, які здійснюють діяльність на території міста  в орендованих приміщеннях комунальної форми власності територіальної громади міста та на яких поширюється вимоги постанови Кабінету Міністрів України від  16.03.2020р. №216 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. №211», Рішення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради «Про заходи щодо запобігання на території міста Володимира-Волинського інфекції, спричиненої корона вірусом COVID-19» №63 від 17.03.2020р.

Суб’єктам господарювання рекомендовано звернутися з письмовим зверненням до органів місцевого самоврядування про припинення нарахуванням орендної плати та сплату комунальних послуг лише у випадку припинення роботи на період встановлення карантину.