Головна Економіка Маршрут авторалі «Дорогами Волині-2013» пролягав через Шацьк

Маршрут авторалі «Дорогами Волині-2013» пролягав через Шацьк

3762

Вперше у Луцьку відбулося дводенне авторалі серед осіб з особливими потребами «Дорогами Волині-2013». Як розповів голова Волинської обласної громадської організації «ІНВАВОЛИНЬ-НОВА» Валентин Шабунін, такі авторалі, організовані для людей з обмеженими фізичними можливостями, уже п’ять років поспіль проводяться у Києві та Чернівцях, тож цього року було вирішено передати естафету Волині. Змагання проходили під егідою Автомобільної федерації України, організовані Волинською обласною організацією «ІНВАВОЛИНЬ-НОВА», за підтримки Луцької міської ради, Волинського обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» (голова Борис Клімчук), Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Близько трьох десятків екіпажів не тільки з України, а й з Білорусі, Росії та Придністров’я зібралися в День Незалежності України на центральній вулиці міста,аби визначити кращих у різних дисциплінах. Змагалися автогонщики у трьох класах: автомобілі з об’ємом до 1,4 літра, до 2 літрів та більше 2 літрів.

 В перший день змагань пілоти їздили по місту, орієнтуючись по місцевості, змагалися а автослаломі, виконуючи певні фігури. Приємно, що серед водіїв транспортних засобів – не тільки чоловіки, а й жінки, які у вправності керувати автомобілями не відтавали від сильної половини людства.

Наступного дня о восьмій годині ранку змагання продовжилися по маршруту Луцьк-Ковель-Любомль-Шацьк. Приємно було спостерігати в с. Світязь, як учасники, будучи неповносправними людьми, фінішували з усмішками на обличчях, життєрадісними та сповненими оптимізму, чого іноді так бракує нам, здоровим. Вітав учасників автопробігу Сергій Стаднік, начальник у справах сім’ї, молоді та спорту Шацької РДА.  Зробивши невеличку перерву у селі, учасники автопробігу змогли побувати на озері Світязь, хто хотів – скупатися у його чистих водах. Учасники авторалі у с.Світязь могли також придбати унікальні шацькі сувеніри на згадку про озерний край. 

Абсолютним чемпіоном авторалі став Юрій Гончаренко зі Світловодська.

Віта Шепеля.