Головна Економіка Масові спортивні змагання в районі – без масовості

Масові спортивні змагання в районі – без масовості

3869

Районний спортивний фестиваль «Козацькі ігри», який був запланований на 26 червня і прис­вя­чений Дню Конституції і Дню молоді, мав бла­го­родну мету. Це і зміцнення здоров’я підростаю­чого молодого покоління нашої нації, і неабиякий вбо­лівальницький інтерес, як було ще декілька ро­ків тому. Фестиваль начебто і відбувся, але з’ї­халися лише три команди – Піщанської сільської ради, Шацького лісового коледжу ім. В.В.Сулька та Шацького національного природного парку. Решта сільських колективів проігнорували запро­шення керівництва району приїхати на змагання районного рівня, що організовувалися до вели­кого держав­ного свята. Одним словом – непо­рядно. І це ще, м’яко кажучи.

А читачам пропоную технічні результати змагань: (амреслінг) І місце – Віталій Ма­­кар­чук (ШНПП), ІІ – Володимир Костючик (коледж), ІІІ – Богдан Демчук (Піща); (ги­рьовий спорт) І місце – Сергій Омелянюк (Піща), ІІ – Володимир Митчик (коледж), ІІІ – Олександр Марчук (ШНПП); (метання колоди) І місце – Петро Ващук (Піща), ІІ – Ігор Наумич (ШНПП), ІІІ – Валентин Мельник (коледж); (дартс, жінки) І місце – Валентина Бу­дько (Піща), ІІ – Олена Самойліч (коледж), ІІІ – Надія Власюк (ШНПП); (метання набивного м’яча, жінки) І місце – Валентина Будько (Піща), ІІ – Олена Самойліч (коледж), ІІІ – Віра Озімок (ШНПП); (плавання) І місце – Володимир Костючик (коледж), ІІ – Володимир Олексюк (коледж), ІІІ – Володимир Турич (Піща).

У пляжному волейболі прогнозовану перемогу здобула команда ШНПП, другими стали студенти коледжу, треті – піщанці. Найбільш захоплюючий вид цих змагань – пере­тя­гу­вання канату – цього разу приніс вікторію ШНПП, друге місце у Піщі, третє – в ко­леджу.

За підсумками всіх видів змагань перше загальнокомандне місце виборов дружній колектив Піщі – 104 залікових очки. По 95 очок дісталося командам ШНПП та коледжу, але за додатковими показниками друге місце дісталося парку.

Сергій Стаднік, завідувач сектору у справах молоді та спорту Шацької РДА, вручив ко­­мандам грамоти та грошові призи.

Так, хотілося більш масштабнішого спортивного дійства. Час у сільських ко­лективів і їх лідерів – голів сільських та селищних рад, – щоб виправитися, ще є. У серпні пла­нується проведення подібних змагань до Дня Незалежкості України.

Віктор ГРИЦЮК.