Головна Економіка Мешканці Володимирської громади розвивають свій бізнес з допомогою програми «єРобота»

Мешканці Володимирської громади розвивають свій бізнес з допомогою програми «єРобота»

803

Підприємець Ольга Оніщук одна з тих, хто отримав гроші від держави на поліпшення власної справи. Жінка займається випіканням кондитерських виробів. Свою підприємницьку діяльність розпочала в грудні 2022 року, саме перед початком повномасштабної війни. Спочатку, зважаючи на обставини, справи просувалися нелегко. В даній ситуації на допомогу прийшла програма безповоротних грантів для створення та розвитку власного бізнесу, яка стартувала у липні 2022 року.

Такою можливістю і скористалася Ольга Борисівна. Для участі у відборі на фінансування зареєструвалася і подала документи через мобільний додаток «Дія» у програмі «єРобота». У своєму бізнес-плані прописала створення двох робочих місць, що і є головною умовою активної програми.

На даний час справа  Ольги Оніщук  переросла у повноцінне підприємство – виготовлення кондитерських смаколиків. Тепер кожен містянин знає, що може придбати смачний та якісний виріб, і це все завдяки  грантовій програмі, яка стала дієвою допомогою від держави для розширення вже наявного бізнесу.