Головна Політика Консультації щодо роботи газопостачальної компанії «Нафтогаз України» лучани можуть отримати в Муніципальному...

Консультації щодо роботи газопостачальної компанії «Нафтогаз України» лучани можуть отримати в Муніципальному сервісному центрі

471

Вирішити питання, пов’язані з наданням послуг ТОВ «ГК «Нафтогаз України», лучани можуть у Муніципальному сервісному центрі (МСЦ), що знаходиться за адресою: вул. Винниченка, 26.

Провести звірку показників, здійснити розрахунки, отримати інформацію, укласти договір, змінити постачальника, вирішити індивідуальні питання тощо – усі ці послуги доступні в МСЦ, де вже консультує представник компанії, що має доступ до усієї інформації і всі повноваження безпосередньо від постачальника.

Авторизовану точку ТОВ «ГК «Нафтогаз України» вирішено відкрити в МСЦ для того, аби спростити мешканцям Луцької громади доступ до інформації та консультацій з приводу надання газопостачальних послуг. Адже тривалий час чимало лучан потребували інформування у зв’язку зі зміною постачальника. Тож нині кожен може отримати всі необхідні дані, завітавши в МСЦ.