Головна Економіка Міністерство юстиції України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

Міністерство юстиції України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

4088

Міністерство юстиції України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

Начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області; заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області з питань державної виконавчої служби — начальника управління державної виконавчої служби; заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області з питань державної реєстрації — начальника управління державної реєстрації.

До участі в конкурсі на посади начальників головних територіальних управлінь юстиції в областях та їх заступників запрошуються громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі та/або за фахом на керівних посадах в інших сферах не менш як 5 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Міністерства юстиції такі документи: заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби; заповнену особову картку (форма №П-2ДС) з відповідними додатками; фотокартку розміром 4х6 см, копії документів про освіту, з додатками підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копію документа, який засвідчує особу (паспорт); копію військового квитка (для військовозобов’язаних); копію трудової книжки, довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Департаментом кадрової роботи та державної служби.

З метою перевірки знань кандидатів на посади керівних працівників головних територіальних управлінь юстиції, Міністерством юстиції запроваджено добровільне тестування. Для участі у добровільному тестуванні особі необхідно заповнити та подати анкету. Документи для участі у конкурсному відборі та анкети для участі у добровільному тестуванні приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення на офіційному веб-сайті Міністерства.

Документи та анкета приймаються за адресою: м. Київ, вул. Городецького,13, каб. 105. Анкету для участі у добровільному тестуванні можна надіслати на електронну скриньку konkyrsnii_vidbir@minjust.gov.ua.

Телефон для довідок: (044)27-11-725.