Головна Економіка На потреби військових Володимирська міська рада виділила понад 33 мільйони гривень

На потреби військових Володимирська міська рада виділила понад 33 мільйони гривень

1145

На двадцять восьмій черговій сесії Володимирської міської ради основними питаннями стало внесення змін до низки місцевих програм, що передбачають виділення коштів на підтримку військових формувань.

До Володимирської міської ради звернулись декілька військових частин з проханням виділити кошти на проведення ремонтних робіт автомобільної техніки, на укріплення державного кордону, а також придбання обладнання, яке необхідне при виконанні бойових завдань.

Відтак, депутати міської ради одноголосно проголосували за виділення з місцевого бюджету громади 33,4 мільйона гривень, за які військові з’єднання, згідно з їхніми запитами, придбають квадрокоптери, тепловізори, антидронові рушниці, засоби зв’язку тощо.

Відтак, загалом за 8 місяців 2023 року Володимирська міська рада виділила на потреби військових понад 257 мільйонів гривень (223,8 млн за 7 місяців цього року).

Окрім цього, міська рада погодила на черговій сесії виділення майже 1,4 мільйона гривень для придбання рятувального обладнання для місцевого відділу ДСНС, а також 200 тисяч гривень обласному бюро судово-медичної експертизи для доставлення тіл полеглих бійців.