Головна Економіка На Волині відновили пасажирські перевезення

На Волині відновили пасажирські перевезення

2506

На Волині відновили роботу приміські, міжміські, внутрішньообласні та міжобласні пасажирські перевезення, крім Ковельського району, міста Ковеля та селища Олика. Таке рішення прийняте Урядом України, а на місцевому рівні ухвалила обласна комісія ТЕБ і НС, яка відбулася 29 травня 2020 року під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка.

Сьогодні, 1 червня 220 року, розпочали роботу автостанції у містах Луцьк, Володимир-Волинськ та Нововолинськ. Також відновили роботу автовокзали у районних центрах – Маневичах, Камінь-Каширську, Ратному, Рожищі, Горохові та Любешові.

За словами очільниці управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації Наталії Остапкович пасажирські перевезення відновлені з умовою дотримання усіх протиепідеміологічних заходів: «Перевізники мають виконувати певні вимоги: дезінфікувати салони автобусів після кожного рейсу, брати не більше пасажирів, ніж місць в салоні. Поступово транспорт повернеться до звичного графіку».

«Пасажирські перевезення відновленні, але це не означає, що небезпека поширення COVID-19 позаду. Тож закликаємо пасажирів бути свідомими. Обов’язково користуйтеся засобами індивідуального захисту, дотримуйтеся  соціальної дистанції. Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих», – наголошує голова ОДА Юрій Погуляйко.

На сайті облдержадміністрації можна ознайомитися із Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVID -19.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації