Головна Економіка На Ягодинській митниці виявили контрабанду чоловічого взуття

На Ягодинській митниці виявили контрабанду чоловічого взуття

3271

Сто пар чоловічого взуття торгової марки «ESCOTT» загальною вагою 160 кілограм з порушенням митних правил мав намір перемістити громадянин України через митний пост «Устилуг».

Як стало відомо, чоловік, прямуючи автомобілем  з Республіки Польща до України, обрав для перетину кордону смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор».

Для проведення митного контролю товару водій транспортного засобу надав посадовим особам Ягодинської митниці Міндоходів документи, згідно яких загальна вартість товару становить 2 тисячі злотих Республіки Польша.

Однак, в ході перевірки, фахівці митниці встановили, що заявлена вартість товару не відповідає дійсності.

Насправді вартість чоловічого шкіряного  взуття становить 6 тисяч 600 злотих РП, що по курсу НБ України – майже 26 тисяч гривень .

Таким чином, у відповідності ч.2 ст.459 Митного кодексу України посадовою особою підприємства в особі директора вчинено дії, спрямовані на незаконне ввезення на митну територію України товару з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу,  як підстави для переміщення товару документів, що містять неправдиві відомості щодо вартості товару.