Головна Економіка Працівники Ягодинської митниці запровадили 1102 справи про порушення митних правил з...

Працівники Ягодинської митниці запровадили 1102 справи про порушення митних правил з початку року

3300

З початку року оперативні працівники Ягодинської митниці запровадили  1102 справи про порушення митних правил на суму 16,5 мільйона гривень.

Як свідчить митна аналітика, підприємства та підприємці найчастіше порушували митні правила під час ввезення чи вивезення промислових і продовольчих товарів, а також транспортних засобів. Вже цього року фахівці Ягодинської митниці вилучили промислових товарів, які намагалися ввезти в Україну з порушенням митних правил, на суму 6 мільйонів гривень.

Разом з тим, фахівці Ягодинської митниці Міндоходів виявляли незаконне переміщення транспортних засобів і вилучали  валюту, культурні цінності, наркотики, зброю та боєприпаси.

За звітний період Ягодинською митницею Міндоходів розглянуто 280 справ про порушення митних правил і накладено на порушників митних правил штрафів  на суму 2,6 мільйона гривень.

На розгляд до суду направлено  806 справ на суму 18 мільйонів гривень. За результатами їх розгляду конфісковано в дохід держави товарів на 7,8 мільйонів гривень.

Довідково: з початку року до Державного бюджету України перераховано 4,2 мільйона гривень, від реалізації конфіскованих товарів та штрафів, накладених митницею та судом.