Головна Економіка Цьогорічний король пляжного футболу Волині – «Світязь»

Цьогорічний король пляжного футболу Волині – «Світязь»

3951

Як анонсувалося в минулому номері нашої газети, 17-19 липня на території пансіонату «Шацькі озера» відбувся чемпіонат Волині з пляжного футболу. Організаторами турніру стали Асоціація пляжного футболу Волині та Комітет пляжного футболу Федерації футболу Волині.

Нагадаю читачам, що першість області відкриває сезон пляжного футболу, адже заплановано про­ве­дення ще «Кубка Світязя» та чемпіонату області серед ветеранів (35 років і старші).

У першості взяло участь 8 команд: «Шанс-Авто» (Ковель), «Шахтар-1» та «Шахтар-2» з Новово­лин­сь­ка, «Динамо» (Луцьк), «Волиньагротех» (Луцьк), «ДОФ Арбо» (Камінь-Каширський), «Апперкот» (Ковель), а також «Світязь» (Шацьк). Участь нашої команди в тур­нірі стала можливою завдяки фінансовій підтримці Федерації футболу Шацького району та її президента Во­лодимира Найди.

І хоча «Світязь» свій перший поєдинок програв «Волиньагротеху» по пенальті 2:3 (основний час 4:4), подальший виступ нашої команди став тріумфальним. В останніх шести поєдинках були лише перемоги: над «Динамо» (4:1), «Шах­тарем-2» (10:2 і п’ять м’ячів Володимира Бобилєва), «Шахтарем-1» (7:2 і хет-трик Володимира Бобилєва), «ДОФ Арбо» (10:3 і чотири м’ячі Василя Штандера та хет-трик Олександра Ягодинця) та «Ша­нс-Авто» (8:1 і хет-трик Василя Штандера).

А заключний матч турніру «Світязя» з ковельським «Аппер­ко­том» виявився ще й вирішальним, адже обидва колективи претен­дували на чемпіонство. Справжньої боротьби у двобої не вийшло, адже шачани з перших хвилин захопили ініціативу, і до кінця поє­дин­ку зі своїх рук її не випускали. У підсумку 8:3 (чотири м’ячі Ва­силя Штандера) і перемога у чемпіонаті області.

Кращим бомбардиром турніру став Василь Штандер («Світязь») – 15 м’ячів, а кращим футболістом турніру було визнано ще одного представника нашої команди – Володимира Бобилєва.

Володимир Найда та Сергій Стаднік, завідувач сектору у справах молоді і спорту Шацької РДА, вручили призерам кубки, медалі, грамоти та індивідуальні призи.

Віктор ГРИЦЮК.