Головна Економіка Оперативна інформація станом на 16 березня у Волинській області

Оперативна інформація станом на 16 березня у Волинській області

636

Оперативна інформація станом на 9:30, 16 березня

Вітаю, шановні лучани, шановні жителі громади!

Дякувати Богу, ніч пройшла без обстрілів. Кордони Волинської області не порушені. Весь громадський транспорт працює у режимі вихідного дня. Наразі цього достатньо.

Усі комунальні підприємства, установи, організації підтримують життєдіяльність міста в поточному режимі. Після зими готуємо місто, прибираємо, чистимо зливові каналізації і так далі. Робимо традиційні прибирання після зимового періоду для того, щоб місто наше було в порядку.

Хочу повідомити, що, на жаль, стали доволі частими випадки, коли різні волонтери або навіть псевдоволонтери представляються працівниками Луцької міської ради або представниками Луцької міської ради. Хочу вас попросити бути уважними, тому що, на превеликий жаль, і в такий складний час, який зараз переживає наша країна, є люди, які хочуть нажитися на тій допомозі, яку збирають люди, яку передають з-за кордону. Тому повідомляю, що єдиний волонтерський центр, з яким ми співпрацюємо є єдиний комунікаційний центр. Будьте уважні, перевіряйте ту інформацію, яка до вас надходить.

Хочу сказати, що ми допомагаємо іншим містам, переважно це Київ, Київська область, трошки Дніпро, інші міста, там де сьогодні є дуже складна ситуація. Де є гуманітарна катастрофа, або ті міста, де є критична кількість біженців для того, щоб допомогти цим містам прийняти цю кількість біженців і забезпечити їх ні базові потреби. От вчора відправили на Вишгород 20 тонн вантажу для того, щоб також там ця допомога надійшла тим людям, які її критично потребують. Працює наш центр допомоги, якщо ви бажаєте долучитися до допомоги Збройним Силам України, територіальній обороні, батальйону “Луцьк”, якщо ви бажаєте долучитися до допомоги біженцям або іншим містам, будь ласка, звертайтеся в драмтеатр. Є в мережі інтернет, на моїй сторінці номери телефонів контактні для довідок, прошу долучайтеся, якщо у вас є така можливість.

Хочу сказати, ще раз наголосити, що необхідно дуже детально, дуже ретельно перевіряти інформацію. Масово отримую повідомлення, в яких люди перепитують, чи правдиві різноманітні дописи у Фейсбук, про те, що наступ відбудеться вже за півгодини, про те, що помічена техніка військова. Є офіційні джерела, прошу, користуйтеся офіційними джерелами, не дайте можливості зманіпулювати вашими емоціями, вашою свідомістю, не дайте можливості спонукати до якихось імпульсивних вчинків, які можуть зашкодити вам, вашим рідним, вашим оточуючим.

Тримаймося! Віримо в перемогу і віримо у Господа! До зв’язку!

Луцький міський голова Ігор Поліщук

br/>Джерело – Луцька міська рада