Головна Економіка Податковою міліцією в Луцькому районі ліквідовано підпільний цех з виготовлення горілчаного фальсифікату

Податковою міліцією в Луцькому районі ліквідовано підпільний цех з виготовлення горілчаного фальсифікату

2673

В ході проведення операції «Акциз-2019» співробітниками податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області встановлено жителя села Рованці Луцького району, який черговий раз облаштував в своєму помешканні незаконне виробництво горілчаного сурогату. При цьому, в травні поточного року правоохоронцями вже було виявлено діяльність підпільного цеху, організованого вказаним «бізнесменом», – інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області.

В ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 199 та ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України встановлено, що в Луцькому районі функціонує підпільний цех, в якому здійснюється незаконне кустарне виготовлення алкогольних напоїв. Весь цикл незаконного виробництва, що здійснювалося у вкрай неприйнятних санітарних умовах, співробітники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області документально зафіксували в ході проведення огляду вказаного приміщення.

 

Податковою міліцією Волині ліквідовано підпільний цех з виготовлення горілчаного фальсифікату

Самого ж організатора виявлено в м. Ківерці,   який саме транспортував з метою збуту значну партію незаконно виготовлених горілчаних  та тютюнових виробів. За попередньою інформацією встановлено, що зловмисник реалізовував власно виготовлений фальсифікат в сільських місцевостях Волинської області.

В результаті проведення заходів вилучено 760 літрів рідини з характерним запахом спирту, понад 650 літрів готової  горілчаної продукції, розлитої в тару «Bag in box»,  понад 400 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, пластикову тару, шланги, лійки, спиртометри, що використовувались в ході здійснення протиправної діяльності.

Крім того, вилучено транспортний засіб, який використовувався для незаконного транспортування та розповсюдження фальсифікату.

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 600 тисяч гривень.

На даний час вирішується питання про призначення судових експертиз та накладення арешту на товарно-матеріальні цінності.

 

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області