Головна Економіка Податковою міліцією Волині виявлено місце зберігання фальсифікованих підакцизних товарів

Податковою міліцією Волині виявлено місце зберігання фальсифікованих підакцизних товарів

2452

Днями співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області під процесуальним керівництвом прокуратури області у м. Нововолинськ викрили місце незаконного накопичення та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, в рамках операції “Акциз-2020” встановлено, що фізична особа підприємець одного із прикордонних міст області у складському приміщенні власного склад-магазину незаконно зберігав 1670 літрів  лікеро-горілчаних напоїв, в т.ч. розлитих в тару типу “bag-in-box”. Дана продукція реалізовувалась вище вказаним “бізнесменом” у склад-магазині, при цьому останній жодних дозвільних документів для реалізації лікеро-горілчаних напоїв не мав.

За результатами вжитих заходів податковою міліцією з незаконного обігу вилучено фальсифіковану продукцію орієнтовною вартістю 400 тис.грн. Крім того, були вилучені марки акцизного податку з ознаками підробки, якими маркувалися лікеро-горілчані напої.

В оперативному управлінні наголошують, що обіг алкогольних напоїв розлитих в тару типу “bag-in-box” заборонений законодавством України, крім виноробної продукції з вмістом спирту не більше 8,5 відсотків маркованого марками акцизного податку встановленого зразка.

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області