Головна Економіка Свято спорту та фізичної краси

Свято спорту та фізичної краси

3156

28 червня, в п’ятницю, коли Україна святкувала День Кон­сти­туції, в смт Любешів на місцевому стадіоні «Колос» за участю фізкультурників та спортсменів з усіх міст та районів області відбувся обласний фестиваль з фізичної культури і спорту.

Метою заходу була активізація фізкультурно-спортивного руху в області, пропаганда основ здорового способу життя, зміцнення здоров’я мешканців області засобами фізичної культури і спорту, зміцнення та розвиток матеріально-спортивної бази.

В урочистому відкритті заходу взяли участь голова обласної державної адміністрації Борис Клімчук, заступник голови – Олександр Курилюк, голова федерації легкої атлетики України Ігор Гуцол, керівники міст та районів області.

До проведення обласного фестивалю здійснено реконструкцію стадіону та прилеглих спортивних майданчиків, будівництво нових, зокрема, завершено роботи з облаштування бігових до­ріжок з синтетичним покриттям (освоєно 0,5 млн. грн. з міс­це­во­го бюджету та спонсорські кошти), облаштовано ігровий май­данчик для стрітболу (вуличний баскетбол), проведено ряд інших підготовчих робіт на спортивних об’єктах стадіону «Колос». Під час офіційної частини фестивалю урочисто відкрито легко­атле­тичні доріжки з синтетичним покриттям.

В програму фестивалю входили такі види змагань: легкоат­летична естафета (600х400х200х100), метання колоди та набивного м’яча, міні-футбол, перетягування канату, волейбол пляжний, стрітбол, змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Усього у зма­ганнях в рамках фестивалю взяли участь 484 учасники.

Команду Шацького району очолив голова районної державної адміністрації Володимир Найда.

За результатами усіх видів змагань у загальнокомандному заліку кращими стали Луцький район та місто Луцьк серед районів та міст відповідно. На другому місці Маневицький район та місто Володимир-Волинський. А третє місце – у Ковельського району та міста Ковель. Шацький район розташувався на одинадцятому місці серед шістнадцяти районних команд-учасниць. Причому шачани ви­передили сусідів з Любомльського району, які посіли у підсумку дванадцяту сходинку. Найкраще виступила у нашій команді Окса­на Кот, яка у метанні набивного м’яча серед жінок посіла 3 місце в заліку серед районів області (16 команд) та 4 в заліку серед районів та міст області (20 команд).

Віктор ГРИЦЮК.