Головна Економіка Публічні закупівлі у громаді моніторитиме «Prozorra Волинь»

Публічні закупівлі у громаді моніторитиме «Prozorra Волинь»

953

12 листопада міський голова Ігор Пальонка підписав меморандум про співпрацю з головою ГО «Центр юридичної допомоги» Дмитром Климуком в рамках проєкту «Сприяння прозорості влади  на північному заході України», метою якого є підвищення прозорості та ефективності здійснення публічних закупівель у громаді.

Співпраця передбачає, що аналітики громадської ініціативи «Prozorra Волинь», яка діє в рамках ГО «Центр Юридичної Допомоги», проаналізують щонайменше 200 закупівель замовників Володимир-Волинської міської територіальної громади за період 2020-2021 років. На основі проведеного аналізу будуть розроблені рекомендації про те, як підвищити ефективність закупівель, а в разі виявлення умисних зловживань – яким чином їх усунути.

Якщо будуть виявлені зловживання чи помилки, громадська ініціатива звертатиметься до міського голови з інформацією про виявлені факти.

Меморандум передбачає, що влада громади адекватно реагуватиме на рекомендації, а якщо будуть виявленні умисні зловживання, вони будуть оперативно усуватися, згідно  чинного законодавства.

Окрім того, що фахівці організації проводитимуть моніторинг публічних закупівель, які здійснює Володимир-Волинська громада, її фахівці надаватимуть  консультації для уповноважених осіб. Зокрема ініціатива «Prozorra Волинь» за кошти проєкту проведене безкоштовний семінар з залученням провідних українських експертів із публічних закупівель, а також безкоштовний вебінар та консультуватиме фахівців протягом  місяця з дня проведення семінару.

Міський голова Ігор Пальонка висловив сподівання про плідну співпрацю, а також зазначив, що цей проєкт зацікавив міську раду, оскільки в громаді проводиться багато закупівель, котрі мають здійснюватись прозоро і відповідати усім нормам чинного законодавства.

Публічні закупівлі у громаді моніторитиме «Prozorra Волинь»

Публічні закупівлі у громаді моніторитиме «Prozorra Волинь»

Публічні закупівлі у громаді моніторитиме «Prozorra Волинь»

Джерело