Головна Економіка Роботи з будівництва спортивного комплексу на березі озера Світязь у розпалі

Роботи з будівництва спортивного комплексу на березі озера Світязь у розпалі

1471

У селі Світязь Ковельського району триває будівництво мультифункціонального спортивного комплексу на базі практики спортивно-оздоровчого комплексу «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки.

«Наразі на об’єкті заливають фундамент та паралельно монтують спеціальні металеві конструкції, що необхідні для облаштування стін будівлі. За проєктом мультифункціональний спортивний комплекс матиме дві зблоковані прямокутні споруди: одноповерховий спортивний комплекс (44.0х24.0м) та триповерховий господарський комплекс (20.0 х 24.0м). Зокрема загальна площа будівель – 1 500 м2», – повідомив голова ОДА Юрій Погуляйко на сторінці у Facebook.

Окрім того, у закладі передбачені пандуси та ліфти для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Реалізація проєкту стартувала цього року у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Завершити усі будівельні роботи планують також у поточному році, а саме у листопаді.

Слід зазначити, що загальна кошторисна вартість об’єкту спортивної інфраструктури становить понад 19 мільйонів гривень. З них 16 мільйонів 950 тисяч гривень – це кошти державного бюджету, решта –  місцевого.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації