Головна Свято 30 років незалежності України: як Волинь відзначатиме найбільше державне свято

30 років незалежності України: як Волинь відзначатиме найбільше державне свято

3670

Цьогоріч Україна святкуватиме 30-річний ювілей з дня проголошення незалежності. Волинь долучається до відзначення визначного державного свята, організовуючи ряд урочистостей, культурно-масових, освітніх та спортивних заходів.

Зокрема, в обласному центрі Волині, місті Луцьку, відбудуться основні урочисті заходи за участю керівництва області та міста, громадськості, молоді та духовенства.

Так, 23 серпня 2021 року на Київському майдані відбудеться церемонія підняття найбільшого в області Державного Прапора України.

Відзначення власне Дня незалежності України розпочнеться 24 серпня 2021 року покладанням квітів на меморіальному комплексі «Вічна слава» та продовжиться Маршом захисників України.

Опісля на Театральному майдані міста Луцька також відбудеться ряд заходів з відзначення 30-річного ювілею незалежної України.

Слід зазначити, що церемонії підняття Державного Прапора України, урочистості з відзначення Дня незалежності, а також різноманітні культурно-масові заходи пройдуть у всіх районних центрах і територіальних громадах області.

Тож запрошуємо усіх волинян долучитися до святкових та культурних заходів у своїх населених пунктах.

Святкуймо День незалежності України разом!