Головна Економіка Шацькі веслувальники – серед переможців змагань

Шацькі веслувальники – серед переможців змагань

4050

17-18 серпня на базі Шацької ДЮСШ відбулися змагання з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат  1997-2001 р.н. – ХХVІІ Всеукраїнський меморіал пам’яті чемпіонки України Галини Зуб. 27 вересня рівно 30 років тому  на навчально-тренувальному зборі у Новомосковську Дніпропетровської області перестало битися серце відомої спортсменки. Організаторами щорічного спортивного заходу стали відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Шацької РДА, Шацька ДЮСШ за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської ОДА, обласної федерації каное. Розпочалося відкриття змагань вшануванням пам’яті видатної спортсменки Галини Зуб хвилиною мовчання та покладанням вінка на її могилу. А на урочистому відкритті змагань вітали учасників заходу Володимир Найда, голова Шацької РДА, Олексій Сорокун, завідуючий сектору олімпійських видів спорту, дитячо-юнацького спорту та організаційної роботи управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської ОДА, головний суддя змагань, тренер-викладач Шацької ДЮСШ Василь Жипа. Майже щороку відвідують цей спортивний захід мама Галини Зуб Єлизавета Григорівна, її сестра Любов Клімова, тренер-викладач Луцької СДЮШОР «Олімп», представник федерації каное, та брат Василь . Проте основна увага все ж таки була прикута до водного плеса озера Велике Чорне, де протягом двох днів тривала напружена боротьба за призові місця. Сприяла юним спортсменам і майже безвітряна сонячна погода. Вихованці дитячих юнацьких спортивних шкіл з Шацька, Луцька, Ковеля, Добротвора, Львова, а також сусідньої Білорусі – міст Пінськ, Брест, Кобрин (усього – 148 учасників) змагалися у швидкості та витривалості на різних дистанціях – 200 м, 1 000 м,  2 000 м, 3 000 м. Хороші результати показали вихованці ДЮСШ Львова, Ковеля, Луцька, Білорусі. Проте серед переможців – і шацькі веслувальники: першим на дистанції 200 м та третім на дистанції 2 000 м серед юнаків-каноїстів (2000 рік народження) став Дмитро Озімок (тренер Леонід Цюп’ях); дві золоті медалі та кубок переможця на двох дистанціях (200 м та 2 000 м) серед юнаків 2001 р.н., які змагалися на каное, поклав у скарбничку Іван Федчишин (тренер Леонід Цюп’ях) ; бронзову медаль на дистанції 200 м та срібну на дистанції 2 000 м здобув каноїст Петро Редько (2001 р.н.) (тренер Леонід Цюп’ях). Не відставали від хлопців і дівчата. Тетяна Гінайло (тренер Василь Жипа) у напружених перегонах здобула 2 місце у змаганнях на байдарках на дистанції 200 м, також на каное на цій же дистанції, та шостою стала на дистанції 2 000 м (байдарка) (серед дівчат 1998 р.н.). Золоту та бронзову медалі принесла шачанам вихованка тренера Василя Жипи Вікторія Шевчук (1998 р.н.): на каное і дистанцію в 1 000 м дівчина подолала першою та третьою перетнула фініш на дистанції у 200 м. 

Кубки, медалі та грамоти переможцям вручали Володимир Найда, голова Шацької РДА, Сергій Стаднік, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Основними спонсорами змагань стали гуртівня «Сільмаг» підприємця Василя Печука, котрий заодно був членом організаційного комітету, почесним гостем з підготовки та проведення змагань, в минулому – вихованець Шацької ДЮСШ, також Микола та Людмила Клоки, громадська організація «Світязь-Яхтинг», Анатолій Полінкевич, Володимир Матлах, Євгеній Форманюк, Сергій Дударчук, Іван Сергієвич, Олександр Наумич. Окрім того, гості та учасники змагань, тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл відзначили, що цього року організація спортивних змагань була найкращою за останні роки, тож вони висловили бажання наступного року матеріально підтримати захід.

Віта Шепеля