Головна Економіка Шацькі майстри дзюдо знову на коні

Шацькі майстри дзюдо знову на коні

4363

19 грудня в с. Зоря, що на Рівненщині, відбувся турнір з дзюдо серед юнаків і дівчат 2001-2007 років народження, прис­вячений дню святого Ми­колая.

В змаганнях взяли участь 250 спортсменів з Рівненської та Волинської областей. Шаць­кий район на цих змаганнях предс­тавляли 10 учасників, які вибороли аж 11 нагород. Золоті медалі турніру дістались На­зару Зубчику, Максиму Моска­ль­чуку, Юрію Чудійовичу, Анд­рію Данилюку та Юрію Зубчику. Срібло – у Владислава Зуб­чика, а бронзові нагороди вибороли Георгій Короць, Богдан Сако­вець та Богдан Романець. Лише трохи не вистачило до призо­вого місця Максиму Ключуку.

Для роз’яснення. Назар Зуб­чик та Максим Москальчук вис­ту­пали одразу у двох вагових катего­ріях, і в сумі вибороли ко­жен по дві золоті медалі.

Призери зма­гань були наго­роджені медалями і дипло­мами, а також солодкими пода­рун­ками.

Загалом турнір пройшов у вигляді свята, а діти отримали масу позитивних емоцій. Подо­рож, змагання, спілкування з однолітками та однодумцями, смачна піца – не так вже й ба­гато треба для щирих усмішок дітлахів.

Бажаю всім спортсменам яск­­равих перемог. Вітаю також з новорічно-різдвяними свя­тами, щоб прийдешній 2016 рік був для всіх нас хорошим, щас­­ливим, плідним, а найго­лов­ніше, мирним роком!

Петро ПЕХ, тренер.