Головна Економіка Шацька ОТГ купила новий грейдер

Шацька ОТГ купила новий грейдер

4337

Минулого тижня Шацька об’єднана територіальна громада закупила новий потужний грейдер україн­сько-білоруського виробництва (запчастини – білоруські, збір – в Україні).

Як розповідає виконуюча обов’язки голови Шацької ОТГ, секретар Людмила Цевух, грейдер придбали за кошти інфраструктурної субвенції (в цьому році на Ша­цьку ОТГ надали з державного бюджету на роз­виток інфраструктури об’єднаних громад 3,6 млн. грн., з яких 2,3 млн. використали на придбання авто­грейдера (плюс додали ще кошти громади). Решту коштів інфра­структурної субвенції направлять на облаштування вуличного освітлення у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

Автогрейдер закупили через систему prozorro, торги на яких виграла фірма ТОВ «Торговий дім «Будшляхмаш» з міста Бро­вари.

У Шацькій ОТГ радіють, що задум вдалося здійснити так швидко та до копійки використати кошти інфраструктурної субвенції.

Придбання грейдера дасть можливість не лише вчасно та якісно доглядати за дорогами громади, а й заробляти гроші, надаючи послуги тому ж таки Автодору, адже відомо, що техніка у них застаріла, та й та у пік сезону дуже часто псується. Те­пер потужний транспорт стане вагомим доповненням до автопарку Шацького комунального підприємства Будинко­упра­вління», яке в минулі роки значно поповнилось технікою, придбаною в рамках Європроекту, та за кошти субвенції.

Віта ШЕПЕЛЯ