Головна Освіта Відбувся олімпійський тиждень у школах Шацького району

Відбувся олімпійський тиждень у школах Шацького району

8028

У нашій державі людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, безпека визнані найвищою соціальною цінністю. Як ніколи актуальною є проблема фізич­ного і морального здоров’я мо­лодого покоління. Відповідно по школах Шацького району  в рамках Всеукраїнського олім­пійського тижня організували різноманітні спортивно-розва­жальні заходи.

Так, у У ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пульмо організували велопробіг, міні­фут­бол, волейбол серед 9-11 класів, футбол між команами ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пульмо, змагання «Веселі старти» серед учнів 2-4 класів, Олімпійський урок та олімпійські вікторини, зустріч учнів з вете­раном спорту Миколою Морозюком (вчитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь), легкоатлетичний пробіг, у якому взяли участь учні 3-6 класів.

З 10 по 14 вересня у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь були проведені заходи в рамках Всеукра­їнського олімпійського тижня, олімпійського уроку та Дня фізичної культури і спорту. Роз­почався тиждень лінійкою, на якій дітей ознайомили із планом проведення тижня, з історією олімпійського руху і спорту, потребою займатися фізичною культурою. Із олімпій­ських уроків діти довідалися про олімпійські ігри, відомих спортсменів, а також про спортивні досягнення учнів Світязької школи. Учителі фізкультури організували рухливі спортивні ігри для наймолодших школярів. Для учнів середніх і старших класів – велозмагання, легко­атлетичні пробіги, веселі старти, естафетні ігри. Хлопці показали своє вміння стріляти з пневматичної гвин­тівки на дистанції 10 м.

Відбулася товариська зустріч з учнями 7-9 класів Грабівської школи з футболу з результатом 8:1 на користь учнів Світязької школи, а у двобої з футболу серед збірних команд шкіл сіл Пульмо та Світязь перемогу здобули пульмівські школярі з рахунком 1:0. А також були проведені зустрічі з ветераном спорту – рекордсменом Волинської області з легкої атлетики Миколою Сергійовичем Морозюком.

Не лінуйтеся рухатися, бігати, стрибати, грати у різні спортивні ігри, щоб бути сильними, міцними та здоровими!

Аналогічні спортивні заходи проходили і в школах сіл Грабово, Ростань та Пулемець.

Відділ освіти, молоді та спорту Шацької РДА