Головна Економіка СК «Торнадо» – переможець «Кубка Динамо»

СК «Торнадо» – переможець «Кубка Динамо»

3851

23 квітня у м. Луцьк пройшов щорічний міжобласний турнір з бо­ротьби дзюдо «Кубок Динамо» серед юнаків трьох вікових груп 2001-2002, 2003-2004 та 2005-2006 років народження. У турнірі взяло участь близько 300 юних дзюдоїстів з Волинської та Рівнен­ської областей.

На цих змаганнях також виступали вихованці Шацького спор­тив­ного клубу «Торнадо» та Шацької ДЮСШ. Турнір пройшов на ви­сокому організаційному рівні. Сутички між спортсменами прово­дилися на трьох татамі. Приємно відзначити, що шацькі спорт­смени у запеклій, а подекуди, драматичній боротьбі, зуміли таки вирвати перемогу на цьому турнірі. У командному заліку шачани завоювали перше місце та здобули звання чемпіона цих змагань. В особистому заліку наші юні дзюдоїсти посіли такі місця: І – Роман Самолюк, Назар Горніч (с. Голядин), Костянтин Цірута (с. Кошари), Артем Омельчук; ІІ – Андрій Данилюк, Микола Поліщук (с. Світязь), Сергій Цекот, Микита Нікіфоров; ІІІ – Борис Голядинець.

Тренерський склад вітає своїх вихованців з успішними вис­тупами у турнірі, зичить їм подальших перемог на змаганнях різних рівнів та успіхів у навчанні, – повідомляють Руслан Кузько та Роман Самолюк.