Головна Економіка Змагаються майстри дзюдо «Кубок Шацьких озер»

Змагаються майстри дзюдо «Кубок Шацьких озер»

4441

Під такою 11-12 червня на території пансіонату «Ша­цькі озера» відбувся V ювілейний турнір з боротьби дзюдо серед хлопців та дівчат до 14 років. Ці змагання відбувались під патронатом та безпо­середньої підтримки народного депутата України, пре­зидента Федерації дзюдо Волині Степана Івахіва. Також посильну підтримку в організації турніру надали Ша­цька районна рада, відділ освіти та молоді, сектор з питань фізичної культури та спорту, а також багато небайдужих як до спорту, так і до боротьби дзюдо зокрема, жителів району!

У турнірі взяло участь до 250 юних спортсменів з Волинської області, команди з багатьох міст Рес­публіки Білорусь, з міста Ужгород та потужна польська ко­манда з міста Маркі (до 20 спортсменів). Змагання пройшли на високому рівні. Юні дзюдоїсти боролись за нагороди за сприятливих погодних умов під куполом на відкритому повітрі на березі перлини нашого краю – чарівному озері Світязь. Після змагань спортсмени змогли досхочу накупатись в ньому і розслабитись після напружених сутичок.

На церемонії параду-відкриття вступне слово було надано голові Шацької районної ради Сергію Карпуку. Своїм виступом очільник району надихнув юних дзюдоїстів до впертої, рішучої боротьби на змаганні, побажав їм завоювати багато нагород! Ну а тих, хто програє, не розчаровуватись, а ще більш наполегливо і вимогливо трену­ватися. Також декілька настановчих слів для борців сказали начальник відділу освіти і молоді РДА Анатолій Пех та гості з Рес­публіки Білорусь та Польщі…

Змагання проходили у напружених та безкомпромісних су­тич­ках, з бурхливими емоціями, отриманими як від перемог, так і від гіркоти поразок. Атмосфера турніру захопила не тільки уча­с­ників, але і їхніх батьків та глядачів. Як завжди, дуже успішно виступили на цьому турнірі дзюдоїсти з Шацької ДЮСШ та міс­цевого спор­тивного клубу «Торнадо». У підсумку, традиційно, шачани завоювали перше загальнокомандне місце та здобули звання чемпіона турніру.

В особистому заліку дзюдоїсти СК «Торнадо» та Шацької ДЮСШ завоювали такі місця: І місце – Назар Горніч (с. Голядин), Сергій Цекот, Костянтин Цірута (с. Кошари), Ілля Червяк, Артем Оксюта, Богдан Лончук; ІІ – Роман Самолюк, Єлісей Мадрімов, Микита Нікіфоров, Микола Поліщук (с. Світязь), Георгій Короць (с. Світязь), Назар Миселюк, Назар Положевець (с. Положево), Данило Галашук, Арсен Найда; ІІІ – Назар Самолюк, Кіра Трофімук, Микола Мадрімов, Арсен Кушнір (с. Пульмо), Олег Михайлевський (с. Пульмо) та Володимир Токарський.

Особливо хотілося б відзначити відчайдушну боротьбу, яку проде­монстрували наші дівчата. Наталія Турич (с. Світязь) боро­лась в категорії з хлопцями і зуміла усіх їх перемогти, завоювавши  перше місце! Ще одне перше місце здобула для команди Анна Самолюк, якій не було рівних у своїй ваговій категорії!

На другий день після змагань для всіх учасників майстер-клас проводив чемпіон Європи з дзюдо білорус Сергій Селівонець. Юні  спортсмени були дуже вражені майстерністю іменитого дзюдоїста і, безперечно, візьмуть для себе на «озброєння» багато нових тех­ніч­­них прийомів!

П’ять днів до турніру наші спортсмени проводили по два трену­вання в день з командами міст Бреста та Луцька, набираючи потрібну форму для участі у змаганнях. Цей збір був організований у приміщенні спортивного залу Шацької ЗОШ І-ІІІ ст. Тренери СК «Торнадо» висловлюють вдячність директору навчального закладу Валерію Михальчуку за сприяння у проведенні тренувань. А після турніру шацькі спортсмени ще три дні на території пан­сіонату «Шацькі озера» проводили спільні тренування з командами Польщі та Республіки Білорусь.

СК «Торнадо» – у Словаччині

25-26 червня у словацькому місті Міхайловці пройшов 46-й Міжнародний турнір з боротьби дзюдо серед юніорів до 14 років. У змаганнях взяло участь до 400 спортсменів з 11 країн Європи – Словаччини, України, Угорщини, Чехії, Литви, Польщі, Франції, Австрії, Румунії, Молдови та Латвії (38 спортивних клубів). На цьому турнірі дуже вдало виступили дзюдоїсти спортивного клубу «Торнадо». У своїх вагових категоріях чемпіонами стали Роман Самолюк та Сергій Цекот. Зовсім трохи не вистачило до призового місця Єлісею Мадрімову – за третє місце він програв чеху. Словаки дуже гостинно прийняли нашу команду, поселили в комфортних номерах та си­т­но годували. Після змагань наші спортсмени відвідали басейн місцевого спорткомплексу та історичні місця словацького міста. Шачани залишилися дуже задоволені поїздкою на цей турнір!

Тренерський склад СК «Торнадо» вітає своїх вихованців з успішними виступами та зичить їм подальших перемог у змаганнях різних рівнів!

Тренери Руслан Кузько та Роман Самолюк.