Головна Свято До дня молоді та на Онуфрія – ігри та розваги для дітей...

До дня молоді та на Онуфрія – ігри та розваги для дітей і дорослих

3383

Одразу два свята шачани відзначали в один день: у суботу у сквері біля пам’ятника Тарасові Шевченку розпочалося святку­вання дня молоді, а заодно й  престольного свята – преподоб­ного Онуфрія Великого. Орга­ні­за­торами цього свята стали Ша­цька селищна рада (голова Сергій Віннічук) та відділ куль­тури Шацької РДА (начальник Оксана Юхимук). Саме вони по­с­тара­лися на славу, аби свя­то, що роз­почалося надвечір о 18 годині, стало цікавим для усіх шачан та гостей селища, а особ­ливо – для молоді.

Ведучі Юрій Кушнір і Вікторія Ягодинець привітали зі сцени всіх присутніх. Вокальні номери для глядачів презентували талановита молодь селища: педагог-організатор Шацького лісового коледжу імені В.В.Сулька Тетяна Божук та студентки Олена Ганжала, Дарина Колісник та Ірина Сте­ль­мащук, а також методист відділу культури Максим Веремчук.

Силу, спритність, влучність демонстрували чоловіки у спор­тивних змаганнях з армреслінгу, дартсу, гирьового спорту, шахів і шашок. Намагалися влучити м’ячем із великої рогатки у інший м’яч, що розташовувався за декілька метрів на палі. Суддями у цих змаганнях були тренери Шацької ДЮСШ.

Чотири команди зголосилися взяти участь у захоплюючій фото-подорожі під назвою «фотоквест». Кожна отримала світлини, за зображенням яких потрібно було знайти реальний відповідник і зробити фотографію команди на його фоні у тому ж ракурсі, що й фото. Молодь оббігала пів-Шацька, проте з завданням справилася! А команда-переможниця фотоквесту з рук Сергія Віннічука отримала грошовий приз – 200 гривень. Також селищний голова на­городив переможців спортивних змагань та конкурсу малюнка на асфальті.

Насиченим українськими естрадними піснями був конкурс во­калу-караоке. З-поміж чотирьох учасників, яких обрала ведуча Тетяна Божук, перемога та головний приз – курка-гриль – дісталися співуні Олені Гацюк.

Різноманітні конкурси та розваги для дітей проводила Олеся Скабук. Малеча змагалася, танцювала на газеті, брала участь у танцювальному флеш-мобі, творила малюнки на асфальті, робила один одному зачіски, фо­тогра­фу­ва­лася в обра­зах русалки і козака. До­рос­лі зав’я­зували кра­ва­т­ки (жінкам по­т­рібно було знайти когось із чоловіків та зав’язати на швидкість краватку), перевіряли одне одного на увагу.

На святі гості могли також поди­витися на творчість вихованців Ша­цького БДЮТ, виставки робіт яких стали окрасою свята. Після того, як були роздані грошові призи і пода­рун­ки переможцям конкурсів і змагань (фінансування виділила Шацька се­лищ­на рада, путівники «Мандрівка Ша­цькими озерами» – Петро Зуб, пре­дставник туристичної фірми «Сві­тязь active»), розпочалася молодіжна дискотека. Для шачан співали Василь і Тетяна Голядинці зі Світязя.

Віта ШЕПЕЛЯ.