Головна Економіка Сучасні новобудови краще вторинного житла

Сучасні новобудови краще вторинного житла

3448

Проблема житла надзвичайно актуальна в країні. Ними цікавиться молодь, яка бажає вирватися з-під батьківської опіки, молодь, навіть люди старше середнього віку, які в силу причин змушені шукати дах над головою.

Що краще: новобудова або вторинне житло?

Варіантів пошуку багато: газетні оголошення, сарафанне радіо, самостійне прочісування кварталів і так далі. Але найпростіше переглядати інформацію на сайті DOM ria, де знаходиться вся актуальна, необхідна в даному випадку, інформація.

Перед тим, як починати розшукувати необхідну інформацію, необхідно визначитися з вибором: купувати нові квартири або з рук? Новобудови в Києві відрізняються масою переваг, оцінити які можна з першого моменту. Вони майже завжди здаються під ключ. Тобто – ванна кімната, туалет і кухня повністю облаштована, залишається тільки меблювати кімнати. Можна що-небудь змінити на свій розсуд, але робити капітального або косметичного ремонту немає ніякої необхідності. Просто зібрати речі, заходити і обживати житло, не маючи жодних проблем протягом найближчого десятка років. Зовсім інша ситуація з вторинним житлом. Перекуповуючи житлову площу від попереднього власника, необхідно особливо уважно поставитися до стану стін, вікон, дверей, міжкімнатних перегородок. Перед продажем кожна розсудлива господар наводить косметичний порядок, за допомогою якого майстерно ховає всі проблемні місця. Добре, якщо це незначні подряпини на стінах, але бувають речі значно гірше:

–    повністю «убитий» водопровід
–    електрична проводка залишає бажати кращого
–    необхідно кардинально змінювати систему опалення

Проблем може більше, що не настільки витратних, але не менш прикрих. Продаж новобудов в Києві не допускає подібних казусів: майбутній власник квартири платить виключно за житло і ні за що більше.

Кому яка квартира максимально підходить

Зважившись на покупку квартири, необхідно враховувати чинники, що створюють необхідний комфорт для проживання. До них належать магазини, салони краси, близькість роботи або міського транспорту. Батькам з маленькими дітьми важливо мати під боком хороший дитячий садок, школу з хорошою репутацією. Благо, квартири в новобудовах в Києві відповідають всім необхідним параметрам, ідеально відповідаючи запитам майбутніх мешканців.