Головна Цікаво Вибираємо будинок на півдні України

Вибираємо будинок на півдні України

2943

Напружена робота, міська метушня, промисловий шум і інші дратівливі чинники не сприяють гарному настрою і повноцінному відпочинку, тому будівництво власного будинку в тихому, мальовничому районі – заповітна мрія багатьох городян. На жаль, фінансові можливості не завжди сприяють здійсненню виникли бажань. Набагато простіше придбати готовий приватний будинок і облаштувати його на свій смак.

Здавалося б, достатньо написати оголошення «куплю будинок в Херсоні», віддати свої заощадження, і ви – щасливий володар розкішного особняка в затишному районі, проте ситуація може розвиватися і за іншим сценарієм.

Далеко не всі пропоновані на Херсонському ринку нерухомості будинку є новими будівлями, деякі будівлі зводилися 30-50 і більше років тому, але пройшли косметичну передпродажну підготовку. Поспішна покупка таких «пам'ятників архітектури» може обернутися для нового домовласника додатковими проблемами і незапланованими фінансовими витратами на проведення довгострокового ремонту.

Для того щоб купити будинок в Херсоні за його реальну ціну, слід всебічно і ретельно проаналізувати стан свого майбутнього придбання. Вид на Дніпро, можливість щоденної риболовлі та інші річкові «блага» мають велике значення, але відразу повинен виникати запитання про вік даного мікрорайону та стан всіх комунікацій. Можна скористатися Інтернетом, а можна побродити по вулицях і поспілкуватися з людьми (потенційними сусідами). Окремі нудьгуючі старожили є справжнім джерелом інформації і знають історію «рідного краю» ще з часів Суворова. Трохи уваги і сердечності і ви дізнаєтеся – хто, коли, з чого і як будував Вас будинок, хто в ньому проживав і коли міняли на вулиці водовід. Як бонус ви отримаєте короткі характеристики на всіх сусідів і їх далеких родичів. У деяких випадках, до безпосереднього огляду будинку справа вже не доходить …

Слід пам'ятати, що продаж будинків в Херсоні, як і будь-яка інша торгова операція, є свого роду мистецтвом. Завдання продавця – «закохати» покупця в свій «товар», забравши всі його невигідні сторони і виставивши напоказ всі переваги (для вірності тримаючи в руках збільшувальне скло). Купуючи будинок, ви платите чималі гроші, насамперед за добротне і довговічне житло, а вже потім за «вид з вікна і відмінний клювання», тому фундамент, стіни, стан даху, затхле повітря і наявність вогкості – основні питання, які вимагають пильної уваги . Водопровід, газифікація та інші побутові зручності також потребують огляді. Якщо ви маєте туманне уявлення про те, на що слід звертати увагу при покупці, можна запросити «на оглядини» більш досвідченого знайомого чи за помірну плату вдатися до послуг професіоналів. У Херсоні існує достатня кількість кваліфікованих фахівців, здатних «продефектовать» пропоноване вам домоволодіння. Далі слід повідомити про свої «відкриття» старому господареві і ще раз поговорити з ним про гроші. Якщо технічний стан будинку вас задовольняє, зі старим власником визначена розумна ціна, то ви – щасливчик!