Головна Економіка Співробітниками податкової міліції Волині припинено діяльність незаконної АЗС

Співробітниками податкової міліції Волині припинено діяльність незаконної АЗС

2803

Оперативні співробітники податкової міліції Волині в рамках операції «Акциз-2019» викрили та припинили діяльність нелегальної автозаправної станції,- інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, правоохоронцями встановлено, що місцевий житель,  в одному з занедбаних нежитлових приміщень смт. Благодатне  Іваничівського району організував діяльність, пов’язану  з реалізацією паливно – мастильних матеріалів з порушенням вимог чинного законодавства.

В результаті проведених заходів виявлено та вилучено з незаконного обігу 4500 літрів дизельного пального та 3480 літрів бензину А-92. Крім того, вилучено обладнання, зокрема паливно-роздавальний модуль та 18 єврокубів, в яких зберігалися ПММ. Орієнтовна вартість вилучених товарно – матеріальних цінностей становить 300 тисяч гривень.

Стосовно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

ГУ ДФС у Волинській області вкотре звертається до усіх громадян з проханням негайно повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на незаконну реалізацію паливно – мастильних матеріалів на номером: (0332) 777-102.

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області