Головна Свято З нагоди Дня Гідності у Шацьку для учнів організували урок пам’яті

З нагоди Дня Гідності у Шацьку для учнів організували урок пам’яті

4333

У Шацькій школі-гімназії відбувся тематичний захід «Вільні творити майбутнє!»

21 листопада –  День Гідності та Свободи. З нагоди цієї знаменної дати в Шацькому районі проведені низка тематичних заходів. Це той день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.

Сьогодні, в рамках національно-патріотичного виховання для учнів опорного закладу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Шацьк організований урок пам’яті, приурочений доленосній історичній події. Слоганом відзначення Дня Гідності та Свободи стала тема «Вільні творити майбутнє».

Участь в тематичному заході взяли учні 9-А класу, до яких завітав начальник гуманітарного відділу Шацької ОТГ Анатолій Павлей.

До організації заходу долучилися відділ культури райдержадміністрації  (начальниця Оксана Юхимук) та працівники Шацького районного будинку культури (директорка Валентина Ханзерук), які розповіли школярам про патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року, в грудні, січні, лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Пригадати пам’ятні події, опинитися в атмосфері Майдану, відчути, як у ті дні підтримував Україну світ, допомогли кадри з фільмів про Революцію Гідності.

Зі сльозами на очах учні і педагоги слухали патріотичні пісні у виконанні працівників культури, а Богдана Корнелюк прочитала власний вірш, присвячений односельчанину-Героєві Сергію Мокренку. Завершився урок гаслом «Слава Україні!», на що діти дружно відповіли: «Героям слава!».

До меморіальної дошки, яка встановлена на фасаді школи на честь загиблого воїна, школярі поклали живі квіти і вшанували пам’ять про нього хвилиною мовчання.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.