Головна Економіка Податкова поліція на Волині вилучила фальсифікат лікеро-горілчаних виробів, спирту та кальянного тютюну

Податкова поліція на Волині вилучила фальсифікат лікеро-горілчаних виробів, спирту та кальянного тютюну

2599

Співробітники податкової міліції Волині попередили спробу незаконної реалізації масштабної партії фальсифікату

В рамках операції «Акциз-2020» співробітники податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили діяльність підпільного цеху з розливу лікеро-горілчаних виробів та вилучили партію фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів, спирту й кальянного тютюну, яку незаконно зберігав  житель міста Луцька, – інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Слідчі дії здійснювалися в рамках досудового розслідування у  кримінальному провадженні, зареєстрованому за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут марок акцизного податку) Кримінального кодексу України.

В ході проведення огляду одного з гаражних приміщень міста Луцька припинено діяльність підпільного цеху з розливу лікеро-горілчаних виробів та вилучено з незаконного обігу 700 літрів горілчаних виробів з марками акцизного податку, що містять явні ознаки підробки,  понад пів тони  спирту етилового. Крім того вилучено обладнання та тару для розливу фальсифікату.

Також в даному гаражного приміщенні виявлено та вилучено значну партію тютюну для кальяну без марок акцизного податку встановленого зразка торгових марок “Al Fakher” та  “Mazaya”, який було ввезено на територію України з порушенням митного законодавства.

Орієнтовна вартість вилученої підакцизної продукції становить 1 млн. 320 тис. гривень.

За наявною інформацією вилучену контрафактну продукцію зловмисники планували реалізовувати в торгівельних та розважальних закладах м. Луцька та області.

Наразі вирішується питання про статус вилучених товарно-матеріальних цінностей, а також проводиться весь комплекс заходів з метою встановлення осіб причетних до такої незаконної діяльно.

Відео по темі

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області