Головна Економіка Товариство з Волині відшкодувало державі півтори мільйони гривень завданих збитків

Товариство з Волині відшкодувало державі півтори мільйони гривень завданих збитків

3098

В рамках операції «Рубіж» співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури днями закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні  зареєстрованому в ЄРДР за ч.2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість), – інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Так, в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні правоохоронцями встановлено, що внаслідок службової недбалості керівника одного з волинських підприємств – заготівельників лісоресурсів, державним інтересам спричинено тяжкі наслідки, що в свою чергу призвело до ненадходження до бюджету 1,5 млн. гривень належних податків та зборів.

Зважаючи на те, що в ході слідства фігурантом кримінального провадження завдані бюджету збитки в сумі 1,5 млн. гривень відшкодовано в повному обсязі, матеріали провадження скеровано до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Загалом з початку поточного року завдяки заходам вжитих підрозділами податкової міліції забезпечено відшкодування завданих державі збитків в сумі 8,2 млн. грн.

 За матеріалами оперативного управління

ДФС у Волинській області