Головна Економіка Троє веслувальників із Шацька потрапили до складу збірної команди Волині

Троє веслувальників із Шацька потрапили до складу збірної команди Волині

3608

23 квітня в столиці веслувального спорту Волині м. Ковель відбулася регата з веслування на байдарках і каное «V Спар­такіада школярів Волині». 17 вихованців Шацької дитячо-юнаць­кої спортивної школи відділення веслування теж взяли активну участь у захоплюючих та азартних перегонах, стартуючи разом з веслувальниками з міст Ковель та Луцьк. Запекла боротьба на воді принесла перемогу (І місце) Валерії Тереті (тренери Микола Романович, Леонід Цюп’ях) у каное-одиночці на дистанції 500 м. ІІІ місце на дистанції 500 м у байдарці-одиночці зайняла Юлія Приступа, вихованка тренерів Миколи Романовича та Василя Жипи.

Поруч із сильними спортсменами Луцька і Ковеля наполе­г­ли­во йшов до перемоги і один з найперспективніших веслува­льників Шацької спортивної школи Микола Кропивник (тренери Леонід Цюп’ях та Микола Романович). Хоча в призери він не потрапив, проте 5 місце в фіналі серед 29 спортсменів – це досить пристойний результат.

За підсумками змагань, троє юних веслувальників із Шацька: Валерія Терета, Юлія Приступа та Микола Кропивник потрапили до складу збірної команди області і вже незабаром представ­лятимуть наш район на V Спартакіаді школярів України, яка від­будеться в м. Дніпропетровськ.

Цього ж дня в м. Ковель проходили змагання з веслування на байдарках і каное на Кубок Волинської області серед спортсменів старшої вікової категорії. На дистанції 500 м ІІІ місце посів Микола Латковський (тренери Василь Жипа і Леонід Цюп’ях).

Тренери-викладачі Шацької ДЮСШ висловлюють вдячність відділу освіти та молоді Шацької РДА, сектору з питань фізичної культури та спорту Шацької РДА та постійним спонсорам за сприяння в організації поїздки веслувальників у м. Ковель.

Віктор ГРИЦЮК.