Головна Життя Її життя – високий взірець для наслідування

Її життя – високий взірець для наслідування

4963

З висоти прожитих літ Єва Іванівна Ярошук із гордістю споглядає на події, які сфор­мували кістяк її життя. В ньому є все, що потрібно людині: просторий дім, велика і дружна сім’я, багаторічний трудовий дос­від, а головне – повага й шана від ближніх, служінню яким шачанка присвятила все своє свідоме життя. 29 квітня Єві Іванівні виповнилося 75 років, а рівно 55 років тому її вперше обрали депутатом Шацької се­лищної ради. В далекому 1961-у, коли приступила до виконан­ня обов’язків секретаря сели­щ­ної ради, і були закладені під­валини її активної трудової дія­ль­ності, налагодження зв’язків із представниками громади та вирішення їхніх проблем. Робо­ти з паперами в ті часи було не­багато – два рази в місяць про­водилися засідання вико­на­в­чого комітету, раз у місяць се­сія, за рік секретар могла ви­дати до 20 довідок. Зате багато працювали фізично – заготов­ляли дрова для соціальних об’єктів селищної ради, збирали в населення продукти харчу­вання для держави. А ще за піввіку роботи ювілярка розпи­сала 1 239 подружніх пар і за­реєструвала більше 4 000 ново­народжених!

Робота зобо­в’я­зу­вала до постій­ного спілкування і контакту з людьми. Унікальна пам’ять Єви Ярошук досі збе­рігає інфор­ма­цію (імена, прізви­ща, адресу) про всіх жителів смт Шацьк, сіл Мельники та Гаївка, особливо ста­ршого поко­ління. Принципова, проте неконфліктна, Єва Іва­нівна з вдячністю згадує про 9-х се­лищних голів, з якими дове­лося працювати, і про колег, з якими завжди знаходила спіль­ну мову.

Поважний вік ювілярки не стає на заваді її активності в громадському житті. Сьогодні Єва Іванівна – голова Шацької селищної організації ветеранів, турбується про своїх підопіч­них, вивчає їхні потреби, під­тримує, вітає зі святами. В ве­ликій родині вона – берегиня домашнього вогнища. Діти, внуки і правнуки зігріті її лю­бо­в’ю і турботою, захищені її мудрістю, благословенні її доб­рими справами.

Нехай же радість ювілейного дня озветься у серці Єви Іва­нівни приємним спомином про трудові звитяги, додасть сили, бадьорості і наснаги до життя. Живіть довго і щасливо, ра­дуй­те новими звершеннями і зав­жди залишайтеся для молодого покоління високим взірцем для наслідування!

Мирослава ЦЮП’ЯХ.