Головна Економіка Троє шацьких веслувальниць – призери чемпіонату України

Троє шацьких веслувальниць – призери чемпіонату України

3822

13-17 червня в м. Ковель тривали веслувальні перегони в рамках Відкритого чемпіо­на­ту України з веслування на ба­й­дарках і каное. Змагалися юна­ки 1997-1998 та підлітки 1999-2000 років народження. Вперше за останні роки в тур­ні­рі такого рангу взяли участь веслуваль­ники з усіх областей України (всього 556 учасників).

За результатами змагань команда Волинської області, ку­ди було включено і 7 вихо­ва­н­­ців Шацької ДЮСШ, зайня­ла високе 4 загальнокомандне місце (2012 рік – 6).

Троє шацьких веслува­ль­ниць повернулися з міста за­ліз­ничників з медалями. Сріб­ними призерами чемпіонату України стали Тетяна Гінайло та Марина Лук’янчук (байдар­ка-четвірка). Бронзову медаль у свою скарбничку поклала Вік­торія Шевчук (байдарка-чет­вірка). Серед юнаків найкраще виступив Дмитро Ковальчук – 4 місце (каное-четвірка) та Дми­т­ро Озимок – 6 (каное-че­т­вірка). Готували наших дітей до змагань тренери Василь Жи­па, Леонід Цюп’ях та Микола Романович.

Всі учасники веслувальної регати відмітили її хорошу орга­ні­зацію та гостинний прийом волинської землі. До речі, Кове­лю вже вшосте було довірено провести веслувальний чем­піо­нат України серед дітей.

Тренерський склад Шацької ДЮСШ щиро дякує спонсорам Василю Печуку та Олександру Наумичу, колишнім вихован­цям, за допомогу у підготовці ша­цьких веслувальників до змагань.

Віктор ГРИЦЮК.

P.S. Приємна новина надій­шла зі Львова. Колишній вихо­ванець Шацької ДЮСШ, веслу­вальник Андрій Корець вико­нав норматив «Майстра спор­ту України». Це відбулося на не­що­давньому чемпіонаті України серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдар­ках і каное (м. Дніпропет­ров­ськ). Документи Андрія на під­твердження цього звання за­раз знаходяться в Києві.