Головна Економіка Біля Світязя відбулися спортивні перегони на лижах-ролерах

Біля Світязя відбулися спортивні перегони на лижах-ролерах

5871

У Шацькому районі вперше відбулися змагання на Кубок України з поліатлону

28-29 липня на новій сучасній трасі, що веде до Світязя в об’їзд Шацька, змагалися спортсмени-поліатлоністи з Луганської, Харківської, Сумської, Рівненської, Львів­ської, Київської, Івано-Франківської та Волинської областей України.

На спортивному заході був представлений один вид цього комплексного багато­борства – змагання на лижах-ролерах. На час змагань досить жваву трасу пе­рекрили працівники поліції. Під час відкриття привітали учасників змагань Сергій Кужель, заступник голови Шацької районної державної адміністрації, Сергій Стаднік, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Шацької районної державної адміністрації, Микола Фоменко, президент федерації поліатлону України. Головним суддею змагань став суддя національної категорії Сергій Тарасюк.

73-річний Микола Фоменко відразу відгукнувся на запрошення провести змагання на Кубок України біля Світязя.

– Ми вшосте організовуємо схожі змагання, проте вперше – на Шацьких озерах. Тут гарний курорт, привітні люди і чудова траса! Я приїхав із Луганської області, міста Рубіжне. Саме там впродовж чотирьох років змагалися наші кращі спортсмени. В 2014-му, коли почалася війна, перегонів не було. В 2015-му нас запросили на Вінничину. А цього року ми відкрили для себе Волинь. Змаганнями задоволені і організатори, і учасники. Надіємося, що приїдемо сюди ще не раз! – розповів президент федерації поліатлону України.

На змаганнях були представлені майже всі ві­кові групи – починаючи з 14-річних юніорів. Нарівні з молодими спортсменами змагалися і ветерани, яким за 70 років.

– Цей вид спорту не має вікових обмежень. Спор­тсмени на лижах-ролерах першого дня долали дистанції у 8 і 12 км, другого дня – 12 і 16 км, – поінформував секретар змагань Василь Ру­сецький.

Абсолютну перемогу в загальнокомандному за­­­ліку здобули спортсмени із Сумської області. Сріб­ло дісталося команді з Рівненської області, бронза – Харківської. Господарі змагань – волиняни – посіли четверте місце. В особистому заліку ІІ міс­це зайняв 61-річний волинянин (9 вікова група) Микола Білера.

Мирослава ЦЮПЯХ.