Головна Економіка Вдалий виступ наших дзюдоїстів

Вдалий виступ наших дзюдоїстів

3778

26 січня у м. Луцьку відбувся чемпіонат області з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 1997-2000 років народження. Ці змагання проводились з метою відбору і визначення складу збірної команди області для участі в чемпіонаті України з дзюдо, який відбудеться 12-14 лютого в м. Луцьк.

На цих змаганнях вдало виступили вихованці Шацької ДЮСШ та спортивного клубу «Торнадо». З 12 спортсменів нашої команди 10 учасників здобули призові місця.

Так, перше місце у своїй ваговій категорії завоювала Олександра Гуж (Шацьк); другі місця здобули Аня Гаврось (Шацьк), Ангеліна Воротило (с. Грабове); треті місця посіли Лілія Семерей (с. Мельники), Катерина Кужель, Ірина Стельмащук, Діана Дубина (всі з с. Грабове), Ольга Гордій, Олександр Данилюк (обоє з Шацька), Василь Саковець (с. Світязь).

Приємно відзначити, що шестеро наших вихованців увійшли до збірної команди Волинської області і зараз проходять підготовку у навчально-тренувальному зборі для участі у чемпіонаті України. Це Олександра Гуж, Аня Гаврось, Лілія Семерей, Ольга Гордій, Олександр Данилюк, Андрій Карасюк. Тож бажаємо нашим дзюдоїстам вдалого виступу на цих змаганнях.

Наш кор.