Головна Економіка У Києві відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо

У Києві відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо

3864

23 листопада у м. Київ серед юнаків 2004-2005 років народження відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо на призи СК «Тріумф». В ньому взяло участь близько 350 атлетів з різних областей України. Троє юних дзюдоїстів із Шацька пред­ставляли місцевий СК «Торнадо». Це Роман Само­люк, Юрій Чудійович та Сергій Цекот. У запеклих сутичках Сергій Цекот став бронзовим призером цього турніру.

30 листопада у м. Луцьк серед юнаків та дівчат 2000-2002 років народження проходив відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо, приурочений па­м’яті волинських майстрів дзюдо. У цих змаган­нях взяли участь представники з 14 областей Укра­ї­ни та дві команди з м. Брест (всього понад 400 учас­ників). Турнір відбувся на дуже високому рівні. На відкритті змагань вшанували хвилиною мов­чання всіх май­стрів волинського дзюдо, яких немає се­ред живих, і котрі у свій час зробили вагомий вне­сок у розвиток та популяризацію боротьби дзюдо на Волині. До цього списку потрапив і колишній вихованець шацького дзюдо Руслан Ціпошук. Були запрошені на змагання рід­ні та близькі покійних спортсменів.

Шацька ДЮСШ також представила команду на цей турнір. Наші юнаки не дуже вдало виступили на цих змаганнях, а от дівчата порадували. У своїй ваговій категорії вийшла до фіналу і здобула друге місце наша вихованка з с. Мельники Лілія Семерей (на фото ліворуч).

Наш кор.