Головна Економіка У Шацьку змагалися футболісти з трьох областей України

У Шацьку змагалися футболісти з трьох областей України

3831

В рамках реалізації проекту соціальної дії, орієнтованого на розвиток громади «Новий ста­діон – місце розвитку малої гро­мади», що діє за підтримки Бри­танської ради в Україні та про­грами «Активні громадяни», в Шацьку відбувся товарись­кий турнір з футболу серед юнаків 2004-2005 років народження.

27 липня на селищному ста­діоні змагалися чотири команд­и: «Оболонь-Бровар» (Київ), «Старт» (Львів), ДЮСШ «Люб­линець» (Ко­вельський район) та ДЮСШ (Шацьк). У першому пів­фіна­ль­ному поєдинку господарі тур­ніру розійшлися мировою ні­чиєю з «пивоварами» – 2:2. За регламентом змагань відра­зу після завершення матчу команди взялися пробивати після­матчеві пенальті. Своєрідну футбольну лотерею виграли столичні фут­болісти з рахунком 6:5. В іншому поєдинку львів’яни посту­пи­лися ДЮСШ «Люблинець» з рахунком 1:3. У двобої за третє місце шачани перемогли галичан – 3:0. Фіна­льний матч вийшов драматичним і емоційним. Основний час не виявив переможця – нічия 2:2. І тільки 11-метрові удари переконливіше реалізову­вали футболісти з Ковельського району, які й виграли головний кубок з рахунком 3:2.

Після завершення ігрової частини турніру від­булося нагородження медалями та кубками його переможця та призерів. Цю приємну процедуру ви­ко­нав завідувач сектору з питань фізичної куль­тури та спорту Шацької РДА Сергій Стаднік, який реалізовував згаданий проект.

Найкращим воротарем турніру став шачанин Пав­ло Дударчук. В інших номінаціях кращими ста­ли: захисник – Роман Серновський («Старт»), пів­за­хисник – Ілля Штогрин (Люблинець), нападник – Богдан Бровій («Оболонь-Бровар»).  Гравцем турніру було визнано Максима Хвиця (Люблинець).

Шацька районна федерація футболу.