Головна Економіка Волинські митники на посту Ягодин викрили шахрая, який намагався втричі занизити вартість...

Волинські митники на посту Ягодин викрили шахрая, який намагався втричі занизити вартість транспортного засобу

2993

Посадові особи Волинської митниці ДФС викрили і припинили протиправний намір громадянина України імпортувати транспортний засіб за суттєво заниженою ціною.

Установлено, що у пункті пропуску Ягодин до митного контролю було представлено сідельний тягач марки DAF та товаросупровідні документи, згідно з якими він був придбаний у Німеччині за 4500 Євро. Водночас під час митного огляду у транспортному засобі виявлено другий пакет документів на цей же тягач. Експортна декларація Королівства Нідердандів засвідчила справжню ціну придбання товару – 15000 Євро. Отже, чоловік,  заповнюючи митну декларацію, занизив вартість авто більш ніж утричі. Він зізнався, що хотів зекономити на сплаті митних платежів.

Натомість за подання до митного контролю неправдивої інформації сідельний тягач вилучено на склад митниці. Відповідно до ст.. 483 Митного Кодексу України він підлягає конфіскації за рішенням суду.  Також громадянина оштрафують на 100 відсотків вартості предмета правопорушення.  Сідельний тягач оцінений експертами на майже 410 тис грн.

 

За матеріалами Волинської митниці ДФС