Головна Економіка У Ковелі нарахування житлових субсидій здійснено вчасно та з врахуванням нових нормативів

У Ковелі нарахування житлових субсидій здійснено вчасно та з врахуванням нових нормативів

2303

На сьогодні у Ковелі 7845 сімей отримують житлові субсидії. Управлінням соціального захисту населення вжиті необхідні заходи, аби їх нарахування здійснити вчасно.

Про це повідомили у Ковельській міській раді.

Разом з тим інформуємо, що на засіданні Уряду 25 березня 2020 року прийнято постанову №247, яка суттєво посилює програму житлових субсидій та соціальну підтримку найменш захищених категорій громадян в умовах карантину.

Одне із рішень – відтермінування до закінчення карантину зміни базової норми за житлово-комунальні послуги отримувачами житлової субсидії з 15% до 20%, яку було передбачено з травня 2020 року (Постанова Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2019 року за №878).

Також збільшено на 50 відсотків соціальні нормативи користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води, на які розраховано субсидію. Це зроблено у зв’язку з тим, що у період карантину громадяни більше перебувають вдома і відповідно зростає споживання цих послуг.

Управлінням соціального захисту населення проведено нарахування житлових субсидій за березень 2020 року із збільшеними нормативами. Здійснено перерахунок за квітень 2020 року в зв’язку із закінченням опалювального сезону та встановленим тарифом на газ.

Нагадуємо, що заява та декларація для призначення субсидій подаються в Центр надання адміністративних послуг за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності, 73, тел. 7-17-19. Телефон гарячої лінії в управлінні соціального захисту – 5-29-19.

Звертаємо увагу, що заяву про призначення житлової субсидії разом з декларацією про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, можливо подати в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису через офіційний веб-сайт Міністерства соціальної політики України або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Документи також можуть бути надіслані поштою на адресу управління соціального захисту населення: м.Ковель, вул.Незалежності,148.

Софія Сагаль,
начальник управління соціального захисту населення