Головна Економіка З початку серпня в Ковелі виявлено 17 підприємців, які використовували незадекларовану працю...

З початку серпня в Ковелі виявлено 17 підприємців, які використовували незадекларовану працю робітників

1986

Спеціалісти сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі спільно з інспекторами Держпраці продовжують інформаційну діяльність серед працівників та роботодавців. Під час зустрічей їх увагу акцентують на дотримання вимог законодавства про працю. Такі заходи носять роз’яснювальний характер і спрямовані на упередження можливих порушень та уникнення штрафних санкцій.

Міська влада вибудовує відносини з бізнесом на партнерських засадах, сприяє його розвитку. Тому інформаційні відвідування суб’ єктів всіх форм власності у сфері оптової і роздрібної торгівлі, організації харчування, надання послуг та інших мають на меті допомогти підприємцям, убезпечити їх, застерегти від ймовірних фінансових втрат.

Роботодавцям розповідають про переваги офіційного працевлаштування, ризики, що виникають внаслідок порушень законодавства, неприпустимість допуску працівників до роботи без оформлення трудових відносин.

З початку серпня превентивними заходами охоплено 70 суб’єктів господарювання, з них 17 використовували незадекларовану працю з 19 робітниками.

Принагідно вкотре закликаємо роботодавців відмовитися від “чорної” зарплати в “конвертах”. Наголошуємо, що дотримання законодавства про працю вбереже вас від зайвих клопотів і штрафів.

Ліліана Герасимчук,
завідувач сектором з питань праці