Головна Економіка У Луцьку податківці попередили спробу незаконної реалізації партії спирту

У Луцьку податківці попередили спробу незаконної реалізації партії спирту

2108

Партія спирту невідомого походження незаконно зберігалася в одному з приватних  приміщень мешканця м. Луцьк, – інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області.

Працівниками податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, за ознаками вчинення злочинів, передбачених ст. 204 та чт.199 КК України проведено санкціонований огляд приватного обійстя. В ході проведення огляду виявлено чергову партію спирту, який ймовірно призначався для незаконної реалізації жителям обласного центру.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено понад 300 літрів спирту та майже 100 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв. Орієнтовна вартість вилученого становить 100 тисяч гривень. Крім того, вилучено пластикові каністри, бочки та шланги, які використовувались для розливу фальсифікату.

У зазначеному кримінальному провадженні тривають необхідні слідчі дії з метою встановлення усіх обставин  вчинення кримінального правопорушення.

За матеріалами оперативного управління

ДФС у Волинській області